№48-р від 14.03.2023

 

 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Червоноградського міського голови

 

 

 

 

 

14.03.2023

                         м.Червоноград

                       № 48-р

 

 

 

 

 

 

 

 

Про утворення Консультативної Ради з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб, що розміщені на території Червоноградської міської територіальної громади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», з метою забезпечення сприяння реалізації прав внутрішньо-переміщених осіб та впровадження організаційно-правових заходів у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб на території Червоноградської міської територіальної громади

  1. Тимчасово, на період дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ із внесеними змінами та протягом шести місяців після його закінчення, утворити Консультативну Раду з питань захисту прав внутрішньо-переміщених осіб, що розміщені на території Червоноградської міської територіальної громади.
  2. Затвердити персональний склад Консультативної Ради з питань захисту прав внутрішньо-переміщених осіб, що розміщені на території Червоноградської міської територіальної громади у кількості 15 осіб, що додається.
  3. Затвердити положення про Консультативну Раду з питань захисту прав внутрішньо-переміщених осіб, що розміщені на території Червоноградської міської територіальної громади, що додається.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова 

(підпис)

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ 

Номер розпорядження 48
Дата прийняття розпорядження 2023-03-14
Чинність Чинне
Галузь Соціальний захист
Приєднані файли:
№48-р від 14.03.2023.rtf
Поширити: