85-р від 12.04.2023

 

 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Червоноградського міського голови

 

 

 

 

 

12.04.2023

                           м.Червоноград

                       № 85-р

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про облікову політику

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

       

 Керуючись  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 22 Бюджетного кодексу України, відповідно до ст. 5 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»,  Типового Положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011 №59, Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі (далі НП(С)БО), наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі», з метою організації ведення бухгалтерського обліку та складання звітності:

 

  1. Затвердити Положення про облікову політику, що додається.
  2. Відділу фінансування та бухгалтерського обліку забезпечити приведення документів, які регламентують ведення бухгалтерського обліку у відповідність до вимог цього Положення.
  3. Загальному відділу забезпечити доведення розпорядження до відома керівників структурних підрозділів, бухгалтерський облік яких здійснюється відділом фінансування та бухгалтерського обліку виконавчого комітету Червоноградської міської ради.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Мисака М.І.

 

 

Міський голова 

(підпис)

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ 

Номер розпорядження 85
Дата прийняття розпорядження 2023-04-12
Чинність Чинне
Галузь Бюджет та фінанси
Приєднані файли:
№85-р від 12.04.2023.zip
Поширити: