ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Червоноградського міського голови

 09.03.2022                                                                                               м.Червоноград                                      № 37-р

 

Про визначення  переліку та обсягів закупівель товарів,

робіт і послуг, що здійснюються в умовах воєнного стану

без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель,

визначених Законом України “Про публічні закупівлі”

 

 Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України “Про публічні закупівлі”, постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (зі змінами), наказом Львівської обласної військової адміністрації від 06.03.2022 №10/22 «Про здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану», розпорядженням Червоноградського міського голови від 09.03.2022 №  36-р «Про затвердження Переліку товарів, робіт і послуг закупівель, які будуть здійснюватися без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель в умовах воєнного стану», розглянувши лист начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи від 09.03.2022 №10/13 та з метою забезпечення оперативності виконання покладених на військові адміністрації та органи місцевого самоврядування завдань:

 

  1. Визначити перелік та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг, які здійснюються виконавчим комітетом Червоноградської міської ради в умовах воєнного стану без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, що додається.
  2. Уповноваженій особі виконавчого комітету Червоноградської міської ради закупівлі визначені цим розпорядженням провести згідно порядку здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчий органів ради Мисака М.І.

 

 

Міський голова                               (підпис)                                    Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер розпорядження 37
Дата прийняття розпорядження 2022-03-09
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№37-р від 09.03.2022.rtf
Поширити: