ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

 

 

 

 

 

17.01.2022

м.Червоноград

4-р

 

 

 

 

 

 

 

 

Про результати розгляду акта службового розслідування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

Керуючись ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ч. 2 ст. 65 Закону України "Про запобігання корупції", ст. 147, 148 КЗПП України, Порядком проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України "Про запобігання корупції" прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 №  950 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 691), розпорядженням міського голови від 10.01.2021 № 1-р, враховуючи постанову Сокальського районного суду Львівської області №454/2671/21 від 25 жовтня 2021 року, з метою усунення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушення,

 

  1. Акт службового розслідування взяти до відома.

 

  1. Дисциплінарне стягнення до в.о. директора комунального підприємства «Соснівкажитлокомунсервіс» не застосовувати.

 

  1. Встановити, що причинами та умовами, що сприяли вчиненню правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 172-6 КУпАП, слугує несумлінне ставлення в.о. директора комунального підприємства «Соснівкажитлокомунсервіс» Шостак В.В., до дотримання строків декларування своїх доходів, відповідно до вимог Закону України "Про запобігання корупції".

 

  1. Головному спеціалісту з повноваженнями уповноваженої особи з питань запобігання корупції висвітлити інформацію про вимоги Закону України "Про запобігання корупції" до суб’єктів декларування стосовно строків подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані до Національного агентства з питань запобігання корупції, наслідків та відповідальності у разі їх пропуску на офіційному інтернет ресурсі Червоноградської міської ради та провести навчання з керівниками комунальних підприємств з питань дотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції".

 

  1. Відділу інформаційної політики інформацію про проведене навчання поширити на офіційному інтернет ресурсі Червоноградської міської ради.

 

  1. Про результати службового розслідування повідомити Сокальський районний суд Львівської області.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ 

 

 

 

Номер розпорядження 4
Дата прийняття розпорядження 2022-01-17
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
Поширити: