ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

09.03.2023

                            м.Червоноград

   № 33

 

 

 

 

 

 

 

 

Про внесення змiн до складу робочої комісії з контролю за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства, рішень виконавчого комітету та умов Договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах на території Червоноградської міської ради

 

 

 

 

 

 

               

 

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про автомобільний транспорт”, постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського транспорту”, від 03.12.2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та  з метою належного контролю за виконанням умов укладених Договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, виконавчий комітет Червоноградської міської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Внести до складу робочої комісії з контролю за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства, рішень виконавчого комітету та умов Договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах на території Червоноградської міської ради, затверджений рiшенням виконавчого комiтету Червоноградської мiської ради №13 вiд 28.01.2021 „Про створення робочої комісії з контролю за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства, рішень виконавчого комітету та умов Договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах на території Червоноградської міської ради”, такi змiни:

1.1. Вивести зі складу Стойко Олександру Василівну – начальника відділу персоніфікованого обліку, управління праці та соціального захисту населення, члена робочої комісії.

           1.2. Ввести в склад Світну Оксану Богданівну – головного спеціаліста відділу захисників та захисниць України та пільг, управління праці та соціального захисту населення, члена робочої комісії.        

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисака М.І.

 

   Міський голова                         (підпис)                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 33
Дата прийняття рішення 2023-03-09
Чинність Чинне
Галузь Економіка та інвестиції
Приєднані файли:
№33.doc
Поширити: