ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.02.2023

м.Червоноград

№_24_

 

 

 

 

 

 

 

 

Про проведення повідомної реєстрації змін і доповнень до колективного договору

 

 

 

 

 

 

               

 

Керуючись пп. 9 п. "б" ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9 Закону України “Про колективні договори і угоди”, Порядком повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №768), Порядком повідомної реєстрації колективних договорів та угод, затвердженим рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 18.06.2020 №88, розглянувши зміни і доповнення до колективного договору, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

          ВИРІШИВ:

  1.   Провести повідомну реєстрацію змін і доповнень до колективного договору, укладеного між керівником та профспілковою організацією Комунального підприємства “Червоноградтеплокомуненерго” на 2023-2024 рр.
  2. Зміни та доповнення, які вносяться до колективного договору, підлягають повідомній реєстрації в такому ж порядку як і сам договір.

     

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради  Коваля В.С.

 

     Міський  голова          (підпис)                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Номер рішення 24
Дата прийняття рішення 2023-02-21
Чинність Чинне
Галузь - Оберіть -
Приєднані файли:
Поширити: