ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.11.2023

                   м.Червоноград

193

 

 

 

 

 

 

 

 

Про надання дозволу на здійснення перевезення учнів до Соснівського ліцею та Червоноградського ліцею

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

            Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 13, 56 Закону України «Про освіту», статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», у зв’язку із зміною типів закладів загальної середньої освіти Червоноградської міської ради, з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл на здійснення перевезення учнів Червоноградського ліцею Червоноградської міської ради Львівської області, які проживають у с.Межиріччя, с.Сілець, смт.Гірник до закладу загальної середньої освіти та у зворотному напрямку шкільним автобусом, який перебуває в користуванні Червоноградського ліцею Червоноградської міської ради Львівської області впродовж навчального року згідно з попередньо затвердженими маршрутами руху.
  2. Надати дозвіл на здійснення перевезення учнів Соснівського ліцею Червоноградської міської ради Львівської області, які проживають у с.Городище, с.Сілець до закладу загальної середньої освіти та у зворотному напрямку шкільним автобусом, який перебуває в користуванні Соснівського ліцею Червоноградської міської ради Львівської області впродовж навчального року згідно з попередньо затвердженими маршрутами руху.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ващук М.В.

 

 

Міський голова 

(підпис)

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ 

Номер рішення 193
Дата прийняття рішення 2023-11-21
Чинність Чинне
Галузь Гуманітарна сфера
Приєднані файли:
№193.rtf
Поширити: