ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

                       В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т                   

Р І  Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

 

28.03.2023

              м. Червоноград

      № 39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Про затвердження переліку     

  об’єктів  (будівель,  приміщень)

  Червоноградської  міської  

  територіальної громади, в  яких

  безоплатно  розміщувалися  

  внутрішньо переміщені особи   у            

  січні-березні 2023 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

          Відповідно до указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану  в Україні», на виконання постанови Кабінету України «Про затвердження Порядку  та умов надання компенсації за спожиті комунальні послуги  під час  розміщення внутрішньо переміщених осіб  у будівлях (приміщеннях) об’єктів державної, комунальної та приватної власності у період воєнного стану» від 11.03.2022 №261(зі змінами), враховуючи лист департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства від 26.10.2022 №30-1669/0/2-22, виконавчий комітет  Червоноградської міської ради:

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити перелік об’єктів (будівель, приміщень) Червоноградської міської територіальної громади, в яких безоплатно розміщувалися внутрішньо переміщені особи  у січні-березні  2023 року, що додається.
  2. Керівникам закладів надавати інформацію управлінню житлово-комунального господарства щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб  в порядку, визначеному  постановою Кабінету Міністрів  України від 11.03.2022 №261 (зі змінами).
  3. Делегувати Червоноградському міському голові повноваження щодо затвердження переліку об’єктів (будівель, приміщень) Червоноградської міської територіальної громади, в яких безоплатно розміщувалися   внутрішньо переміщені особи.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 Міський    голова                        (підпис)                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 39
Дата прийняття рішення 2023-03-28
Чинність Чинне
Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли:
№39.rtf
Поширити: