ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

25.03.2021

м.Червоноград

43

 

 

 

 

 

 

 

 

Про забезпечення проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників на маршрутах загального користування

 

 

 

 

 

 

               

 

 

Відповідно до ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», п.21 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», враховуючи відсутність заяв претендентів на участь у конкурсі з визначення робочого органу - підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування запланованого на 31.03.2021 року, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Забезпечити проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування в межах Червоноградської територіальної громади самостійно.
  2. Функції робочого органу покласти на відділ економіки Червоноградської міської ради на період не більше як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисака М.І.

 

 

 

Міський голова 

(підпис)

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ 

 

Номер рішення 43
Дата прийняття рішення 2021-03-25
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№43.rtf
Поширити: