ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

В И К О Н А В Ч И Й    К О М I Т Е Т

 Р I Ш Е Н Н Я

23.08.2022

                     м. Червоноград

                            № 118

 

 

 

Про встановлення тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами, що утворюються на території Червоноградської  міської територіальної громади

 

          Керуючись ст. 28 Закону України від 21.05.1997р.  №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України від 05.03.1998р. № 187/98-ВР «Про відходи», Законом України 2189-VIII  від 09.11.2017р. «Про житлово - комунальні послуги», Постановою  Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», Постановою КМУ вiд 10.12.2008р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 12.09.2018р. №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 07.07.2022 № 94 «Про затвердження протоколу та визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади», розглянувши звернення КП «Червонограджитлокомунсервіс» щодо встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів від 05.08.2022 року №3189/01, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Встановити комунальному підприємству «Червонограджитло-комунсервіс» тарифи на послугу з поводження з побутовими відходами (перевезення та захоронення) 1 тонни твердих побутових відходів, що утворюються на території населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади, згідно з додатком 1 до даного рішення.

 

 1. Встановити комунальному підприємству «Червонограджитло-комунсервіс» тариф на послуги з перевезення 1 тонни великогабаритних побутових відходів, що утворюються на території населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади, згідно з додатком 2 до даного рішення.

 

 1. Встановити комунальному підприємству «Червонограджитло-комунсервіс» тариф на послуги з перевезення 1 тонни ремонтних побутових відходів, що утворюються на території населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади, згідно з додатком 3 до даного рішення.

 

 1. Встановити комунальному підприємству «Червонограджитло-комунсервіс» тарифи на послугу з перевезення та захоронення твердих побутових відходів, що утворюються на території населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади, для населення на 1 людину в місяць, згідно з додатком 4 до даного рішення.

 

 1. Встановити комунальному підприємству «Червонограджитло-комунсервіс» тарифи на послугу з перевезення великогабаритних та ремонтних побутових відходів, що утворюються на території населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади, для населення на 1 людину в місяць, згідно з додатком 5 до даного рішення.

 

 1. Комунальному підприємству «Червонограджитлокомунсервіс» нараховувати населенню територіальної громади плату за послуги з поводження з побутовими відходами з розрахунку на 1 зареєстровану/проживаючу особу.

 

 1. Встановити комунальному підприємству «Червонограджитло-комунсервіс» структуру тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населених пунктів Червонорадської міської територіальної громади згідно з додатком 6 до даного рішення.

 

 1. Встановити, що комунальне підприємство «Червонограджитло-комунсервіс» здійснює нарахування плати за послуги з поводження з побутовими відходами для споживачів, з урахуванням тарифів, що встановлені пунктами 1-6 цього рішення у відповідності до чинних норм надання послуг, які були встановлені рішеннями виконавчого комітету Червоноградської міської ради №218 від 30.11.2017 року та №158 від 23.11.2021 року, та наведені у додатку 7 до даного Рішення.

 

 1. Суб’єктам підприємницької діяльності, що знаходяться та/або здійснюють підприємницьку діяльність на території населених пунктів Червоноградської територіальної громади, укласти договори з КП «Червонограджитлокомунсервіс» про надання послуг з поводження з побутовими відходами у відповідності до типових договорів затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. № 1070.

 

 1. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Червоноградської міської ради: від №9 від 28.01.2022 року «Про встановлення тарифів КП «Червонограджитлокомунсервіс», КП «Соснівкажитлокомунсервіс» та КП «Комунальник» на  послуги з  поводження з побутовими  відходами» та №98 від 26.07.2022 року «Про встановлення тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами», в частині щодо встановлення тарифів на перевезення побутових відходів комунальним підприємством «Червонограджитлокомунсервіс», комунальним підприємством «Соснівкажитлокомунсервіс» та комунальним підприємством «Комунальник».

 

 1. Комунальному підприємству «Червонограджитлокомунсервіс» повідомити споживачів про зміну тарифів на комунальну послугу у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію.

 

 1. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті Червоноградської міської ради та вступає в дію з 01.10.2022 року.

 

 1. Контроль за виконанням рiшення покласти на першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

 

 

В.о. міського голови 

      

(підпис)

 

Дмитро БАЛКО 

Номер рішення 118
Дата прийняття рішення 2022-08-23
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№118.ZIP
Поширити: