ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

23.08.2022

                        м.Червоноград

                № 117

 

 

 

 

 

 

 

 

Про погодження 

Схеми розташування дорожніх знаків та розмітки в складі  робочого проекту «Дорожня частина будівництва

заїздів-виїздів до мийки самообслуговування автомобілів на вулиці Б. Хмельницького, 49а в м. Червонограді Львівської області» 

 

 

 

 

 

 

               

 

        Відповідно до ст. 6, 9, 52 Закону України “Про дорожній рух”, ст. 19, 21 Закону України “Про  автомобільні дороги”, керуючись ст. 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Правилами дорожнього руху зі змінами, розглянувши робочий проект «Дорожня частина будівництва заїздів-виїздів до мийки самообслуговування автомобілів на вулиці Б. Хмельницького, 49а в м. Червонограді Львівської області», забудовник  гр. Мельничук М. В. та враховуючи   лист Департаменту  патрульної поліції  управління патрульної поліції у Львівській області від 29.04.2020р. №7110/41/12/02-2020, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Погодити Схему розташування дорожніх знаків та розмітки в складі робочого проекту «Дорожня частина будівництва заїздів-виїздів до мийки самообслуговування автомобілів на вулиці Б. Хмельницького, 49а в м.Червонограді Львівської області», що  додається.
  2. Комплекс робіт по облаштуванню технічних засобів організації дорожнього руху гр. Мельничуку М. В. провести у відповідності до нормативних актів з безпеки  дорожнього руху України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

 

В.о.міського голови 

(підпис)

Дмитро БАЛКО 

Номер рішення 117
Дата прийняття рішення 2022-08-23
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№117.ZIP
Поширити: