ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

23.08.2022

м.Червоноград

115

 

 

 

 

 

 

 

 

Про готовність закладів освіти  міста до 2022/2023 навчального

року

 

 

 

 

 

 

               

 

 

 

 

          Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти Гомонка І.І. про готовність закладів освіти міста до 2022/2023  навчального року, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Відзначити, що підготовка закладів освіти до 2022/2023 навчального року проведена на належному рівні і всі заклади готові до початку роботи.
  2. Відділу освіти (Гомонко І.І.):
    • 2.1. При організації освітнього процесу в очному або змішаному форматі в будівлях або приміщеннях закладу врахувати розрахункову місткість захисних споруд цивільного захисту протирадіаційних укриттів та найпростійших укриттів, що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу.

2.2. Довести до відома учасників освітнього процесу (здобувачі освіти, їх батьки, працівники) алгоритм дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», загрози виникнення надзвичайної ситуації воєнного стану або терористичного акту, а також передбачити систематичне проведення виховних годин.

 2.3. При комплектуванні мережі закладів освіти дотримуватися нормативної наповнюваності класів (груп), гуртків.

2.4. Продовжити у 2022/2023 навчальному році проведення уроків плавання для учнів 3-4 класів м.Червонограда  з 01.11.2022 року та забезпечити довезення учнів ЧЗШ № 4 до ЧДЮСШ № 2.

2.5. Створити та забезпечити належні умови дотримання санітарно-гігієнічних правил та безпеки життєдіяльності закладів освіти.

2.6. При формуванні бюджету міста на 2023 рік вийти з пропозицією до міської ради про виділення коштів на ремонт і обладнання автоматичної пожежної сигналізації, інших протипожежних засобів у закладах освіти, ремонт харчоблоків та їдалень.

  1. Керівникам закладів освіти забезпечити проходження медичного огляду усіх працівників закладу згідно графіка КП «Червоноградська центральна міська лікарня».
  2. Керівникам ЗЗСО:

4.1. Відкрити в ЗЗСО спецмедгрупи з фізичної культури для дітей до 09.09.2022 року.

4.2. Організувати харчування учнів початкових класів пільгових категорій з 05.09.2022 року.

  1. Директорам Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Червоноградської міської ради Львівської області, Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Климіва-Легенди Червоноградської міської ради Львівської забезпечити з 02.09.2022 року перевезення учнів шкільними автобусами:

5.1.ЧЗШ № 4 – с.Бендюга, с.Добрячин.

5.2. Сілецької ЗШ – присілків с.Сілець: Підберезина, Гостинець, Тетеревець, Параньки, Дженджерівка, Заболотня, Бірок, Насалі, Підрочин, Груби, Зарудні, Солтиси, Вільшина, Копані.

  1. Директору ТОВ «Понтем.уа» Гуденко В.Є. провести ревізію і ремонт технічного і холодильного обладнання харчоблоків ЗДО, харчоблоків, їдалень ЗЗСО до 02.09.2022 року.
  2. Рекомендувати відділу освіти Червоноградської міської ради заключити угоду з перевізником маршруту № 7 ( Гірник-Червоноград-Гірник) для довезення дітей ЧЗШ № 6 до Червоноградського ліцею.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Земницьку Н.М.

 

 

В.о.міського голови 

(підпис)

Дмитро БАЛКО 

 

Номер рішення 115
Дата прийняття рішення 2022-08-23
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№115.rtf
Поширити: