ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

  В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І  Ш Е Н Н Я

 

      26.07.2022                             м.Червоноград                                  №97

 

 

 

Про погодження перерахунку ціни шляхом

перерозподілу витрат у структурі кошторису

багатоквартирних будинків у

період дії воєнного стану в Україні

 

     

      Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України № 2120-IX від 15.03.2022 року «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та на підставі п.34 Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 712, на підставі  договорів про надання послуги з управління  багатоквартирних будинків  від 15 квітня 2021р. з №1 по №390, розглянувши звернення комунального підприємства «Червонограджитлокомунсервіс» від 14.07.2022 року №2880/04 щодо зростання вартості витрат пов’язаних з наданням послуги з управління багатоквартирними будинками та у зв’язку із зміною на підприємстві системи оподаткування, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Погодити комунальному підприємству «Червонограджитлокомунсервіс» перерахунок ціни шляхом перерозподілу фактичних витрат у структурі кошторису без зміни загального обсягу таких витрат у межах одного багатоквартирного будинку та без зміни ціни на послугу з управління, визначеної договором управління. Перерозподіл витрат не повинен погіршувати якість надання послуги з управління, зокрема порушувати періодичність виконання (надання) робіт (послуг) з утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території.

 

  1. Комунальному підприємству «Червонограджитлокомунсервіс» повідомити  співвласників  про коригування  складових частин структури  ціни    у відповідності  до п.15 договорів про надання послуг з управління багатоквартирних будинків   з №1 по №390 від 15 квітня 2021р.    

 

 

 

 

  1. Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Червоноградської міської ради та діє до першого дня місяця, наступного за місяцем припинення або скасування воєнного стану на території України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

 

        Міський голова                   (підпис)                                       Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

Номер рішення 97
Дата прийняття рішення 2022-07-26
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№97 РІШЕННЯ ОСТАТОЧНЕ перерахунок ціни багатоквартирних будинків.doc
Поширити: