ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т                   

Р І Ш Е Н Н Я

28.06.2022                                    м. Червоноград                                            №90

        

Про затвердження висновків комісії з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки  

 

Керуючись ст. ст. 56, 60 Цивільного кодексу України, Правилами опіки та піклування, затверджених спільним наказом Державного комітету у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999р. № 34/166/131/88,   ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  з метою провадження діяльності, пов’язаної із захистом прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки  виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити висновки комісії з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, що додаються.

 

  1. Голові комісії з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки Ковалю В.С. скерувати подання в Червоноградський міський суд Львівської області.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з

питань діяльності виконавчих органів ради Коваля В.С.

 

 

Міський голова                    (підпис)                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

                                        

 

 

 

 

 

                                                                                   ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                   Рішення виконавчого комітету

                                                                                   Червоноградської міської ради 

                                                                                   від 28.06.2022  № 90

 

 

 

 

 

 

 

 

      ВИСНОВОК

комісії з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки виконавчого комітету Червоноградської міської ради

 

  1. 06. 2022р.                                                                                                 № 1                                                                                           

 

    Про доцільність призначення Козачок Ольгу Вікторівну опікуном Юрочко Наталії Ігорівни.

      

    Розглянута заява та подані документи гр. Козачок Ольги Вікторівни, 11.01.1979р.н.,  яка зареєстрована і проживає  за адресою: м.Червоноград, вул. Івасюка, буд.27, кв.84, Червоноградського району Львівської області  і  просить скерувати подання  в Червоноградський міський  суд  Львівської області щодо доцільності призначення її  опікуном  Юрочко Наталії Ігорівни, 23.09.1970 р.н., особи з інвалідністю першої «Б» групи з дитинства, яка зареєстрована  за адресою: м. Червоноград, вул. Ст. Бандери, буд.7, кв.109  та фактично проживає за адресою: м.Червоноград, вул. Івасюка, буд.27, кв.84, Червоноградського району Львівської області.

 

Опрацювавши подані документи, керуючись інтересами захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки комісія прийшла до висновку про доцільність призначення   Червоноградським міським судом  Козачок Ольгу Вікторівну, 11.01.1979р.н.,  опікуном Юрочко Наталії Ігорівни, 23.09.1970 р.н.,  у разі визнання її судом недієздатною  і пропонує виконавчому комітету міської ради прийняти рішення:

 

Скерувати подання в Червоноградський міський   суд  Львівської області щодо доцільності призначення  Козачок Ольгу Вікторівну опікуном Юрочко Наталії Ігорівни  у разі визнання її судом недієздатною.

 

Голова комісії                                          Володимир КОВАЛЬ

 

 

Секретар комісії                                       Галина ЧЕКІЛЬ

 

 

 

 

                                                                                   ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                   Рішення виконавчого комітету

                                                                                   Червоноградської міської ради 

                                                                                   від 28.06.2022  №90

 

 

 

 

 

 

      ВИСНОВОК

комісії з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки виконавчого комітету Червоноградської міської ради

 

  1. 06. 2022р. № 2                                                                                          

 

    Про доцільність призначення Марущак Людмилу Григорівну опікуном Мекелити Юрія Петровича.

     

    Розглянута заява та подані документи гр. Марущак Людмили Григорівни, 21.11.1967р.н., яка зареєстрована за адресою: м. Львів, вул. Наукова, буд.16, кім. №718 та фактично проживає за адресою: м. Червоноград, вул. Івасюка. буд.3, кв.9,  Червоноградського району Львівської області  і  просить скерувати подання  в Червоноградський міський  суд  Львівської області щодо доцільності призначення її  опікуном  Мекелити Юрія Петровича, 13.05.1985 р.н., особи з інвалідністю першої групи з дитинства, який від 07.07.2020 року рішення Червоноградського міського суду був визнаний недієздатним на строк  у 2 роки. Мекелита Ю.П. зареєстрований і проживає  за адресою: м. Червоноград, вул. Івасюка, буд.3, кв.9,  Червоноградського району Львівської області.

 

Опрацювавши подані документи, керуючись інтересами захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки комісія прийшла до висновку про доцільність призначення   Червоноградським міським судом Марущак Людмилу Григорівну, 21.11.1967р.н.,  опікуном Мекелити Юрія Петровича, 13.05.1985р.н. у разі визнання його судом недієздатним  і пропонує виконавчому комітету міської ради прийняти рішення:

 

Скерувати  подання в Червоноградський міський   суд   Львівської області щодо доцільності призначення Марущак Людмилу Григорівну  опікуном  Мекелити Юрія Петровича  у разі визнання його  судом недієздатним.

 

Голова комісії                                          Володимир КОВАЛЬ

 

 

Секретар комісії                                       Галина ЧЕКІЛЬ

Номер рішення 90
Дата прийняття рішення 2022-06-28
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№90 рішення червень 2022.rtf
Поширити: