ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

09.06.2022

м.Червоноград

77 

 

 

 

 

 

             

 

Про підсумки роботи відділу молоді

та спорту у ІІ півріччі 2021 року

та І півріччі 2022 року

 

         Заслухавши інформацію начальника відділу молоді та спорту Гаврилюка В.І. про основні напрямки роботи відділу молоді та спорту у ІІ півріччі 2021 року та І півріччі 2022 року і виконання програм в галузі фізичної культури та молодіжної політики на цей період, керуючись ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

ВИРІШИВ:

  1.    Інформацію начальника відділу молоді та спорту Червоноградської міської ради Гаврилюка В.І. про роботу відділу молоді та спорту взяти до відома.
  2. Відділу молоді та спорту (Гаврилюк В.І. ):

          2.1 Спільно з міськими осередками та федераціями з видів спорту постійно працювати над розвитком масового  фізкультурно-спортивного руху на території громади.

         2.2. Спільно з відділом освіти (Гомонко І.І.) продовжити роботу по залученню молоді Червоноградської міської територіальної громади до активних занять фізичною культурою та спортом.

         2.3 Забезпечити координацію діяльності органів обласної, міської виконавчої влади і всіх зацікавлених сторін на виконання програм  у галузі фізичної культури та спорту і молодіжної політики на території Червоноградської територіальної громади на 2022 рік.

          2.4. Спільно із всіма зацікавленими сторонами оптимізувати роботу по військово-патріотичному вихованню молоді громади.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Земницьку Н.М.

 

 

Міський голова            (підпис)                                  Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

                                                       

Номер рішення 77
Дата прийняття рішення 2022-06-09
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№77 ВИКОНКОМ Рішення -на 09.06.2022.doc
Поширити: