ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

В И К О Н А В Ч И Й    К О М I Т Е Т

Р I Ш Е Н Н Я

24.05.2022

м. Червоноград

74

 

 

 

 

 

 

 

 

Про затвердження посвідки на тимчасове

проживання внутрішньо переміщеної особи в комунальному закладі Червоноградської міської територіальної громади

 

 

 

 

 

 

 

               

Керуючись ст.ст. 32,34 Закону „Про місцеве самоврядування в Україні”, дбаючи про забезпечення захисту прав і свобод людини і громадянина, з метою недопущення будь-яких сутичок та дотримання правопорядку на території Червоноградської міської територіальної громади, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Посвідку на тимчасове проживання внутрішньо переміщеної особи в комунальному закладі Червоноградської міської територіальної громади (далі-Посвідка), що додається.

2.Керівникам комунальних закладів Червоноградської міської територіальної громади в яких тимчасово перебувають/проживають внутрішньо переміщені особи:

2.1. протягом п’яти днів з дня прийняття даного рішення заповнити та видати внутрішньо переміщеним особам Посвідки.

2.2. забезпечити неухильне дотримання правил перебування/проживання у закладі, які визначені у Посвідці.

2.3. у разі недотримання внутрішньо переміщеними особами/особою правил перебування/проживання у закладі робити відповідні відмітки у посвідці, письмово повідомляти орган управління та у разі необхідності органи поліції.

2.4. після третього попередження внутрішньо переміщеної особи, яка порушила правила перебування/проживання в закладі вжити всіх заходів щодо позбавлення такої особи права на проживання в такому закладі.

  1. Відділу освіти (Гомонко І.І.) повідомити керівників комунальних закладів в яких тимчасово перебувають/проживають внутрішньо переміщені особи про прийняте рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради    Земницьку Н.М.  

 

 

В.о.міського голови                      (підпис)                                       Дмитро БАЛКО

Номер рішення 74
Дата прийняття рішення 2022-05-24
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№74.ZIP
Поширити: