ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2022

                         м.Червоноград

                            № 67

 

 

 

 

 

 

 

 

             


Про  внесення змін до Порядку організації

 харчування внутрішньо переміщених

та/ або  евакуйованих осіб, що тимчасово

розміщуються  у закладах дошкільної освіти,

що фінансуються з бюджету

Червоноградської територіальної ради

 

         На виконання Конституції України, відповідно  статей 32,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись статтями  52,59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою  КМУ від 28.02.2022 №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель, товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану», наказом Міністерства освіти  і науки України від 28.03.2022р. №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної  середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», рішенням сесії Червоноградської міської ради від 17.03.2022р. №1142 «Про резервний фонд бюджету Червоноградської міської територіальної  громади на 2022 рік», беручи до уваги  Указ Президента  від 24.02.2022р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану  в Україні, з метою забезпечення функціонування внутрішньо переміщених  осіб  та /або евакуйованих осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії,   виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

 ВИРІШИВ:                                                         

1. Внести зміни  в Порядок організації харчування внутрішньо переміщених та /або евакуйованих осіб, що тимчасово розміщуються у закладах дошкільної освіти, що фінансуються з бюджету Червоноградської територіальної громади, затвердженого рішенням  виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 29.03.2022р. №49 і пункт 9  викласти в такій редакції :

"Встановити дворазовий режим харчування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, розміщених у закладах дошкільної освіти, що фінансуються з бюджету територіальної громади».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Земницьку Н.М.

 

 

Міський голова                       (підпис)                             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

                                                                          

 

 

 

 

Номер рішення 67
Дата прийняття рішення 2022-04-26
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№67.rtf
Поширити: