ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.03.2022

                        м.Червоноград

49

 

 

 

 

 

 

 

 

             


Про організацію харчування та проживання

 внутрішньо переміщених та/ або  евакуйованих

осіб, що тимчасово розміщуються у закладах

освіти, які фінансуються з бюджету

 Червоноградської міської ради

 

         На виконання Конституції України, відповідно  статей 32,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись статтями  52,59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою  КМУ від 28.02.2022 №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель, товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану», наказом Міністерства освіти  і науки України від 28.03.2022р. №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної  середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», рішенням сесії Червоноградської міської ради від 17.03.2022р. №1142 «Про резервний фонд бюджету Червоноградської міської територіальної  громади на 2022 рік», беручи до уваги  Указ Президента  від 24.02.2022р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану  в Україні, з метою забезпечення функціонування внутрішньо переміщених  осіб  та /або евакуйованих осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії,   виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

 ВИРІШИВ:                                                         

1. Затвердити порядок організації харчування внутрішньо переміщених та/ або евакуйованих  осіб, розміщених у закладах освіти, які фінансуються з бюджету, згідно  додатку 1.

2. Затвердити перелік закладів дошкільної освіти для  тимчасового розміщення

внутрішньо переміщених та/ або евакуйованих  осіб, згідно додатку 2.

3. Відділу освіти Червоноградської міської ради укласти договір з товариством з обмеженою відповідальністю «Понтем.УА» з організації харчування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих  осіб .

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Земницьку Н.М.

 

Міський голова                       (підпис)                             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

                                                                     

 

 

 

Номер рішення 49
Дата прийняття рішення 2022-03-29
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№49.rtf
Поширити: