ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.03.2022

                        м.Червоноград

                               № 39

 

Про замовлення регулярних спеціальних пасажирських перевезень певної категорії пасажирів м.Червонограда до садово-городніх масивів в районі шахт „Відродження“ та „Лісова“

 

 

 

 

 

 

 

           

Керуючись ст.ст.30, 34, 64 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України „Про автомобільний транспорт”, постановою КМУ від 18.02.1997 року №176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, з метою забезпечення перевезень мешканців м.Червонограда до садово - городніх масивів в районі шахт „Відродження“ та „Лісова“, розглянувши лист від 22.03.2022р. ФОП Дмитришин Б.В. виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 ВИРІШИВ:


  1. Замовити регулярні спеціальні пасажирські перевезення певної категорії пасажирів до садово-городніх масивів в районі шахт „Відродження“ та „Лісова“ з 08.04.2022 року по 31.10.2022 року за спеціально розробленими маршрутами шляхом укладання договору з автомобільним перевізником ФОП Дмитришин Б.В. для роботи на вищевказаних автобусних маршрутах.
  2. Затвердити графіки руху автобусів на автобусних маршрутах регулярних спеціальних пасажирських перевезень:

2.1. Маршрут Автовокзал – Дачі шахта „Лісова” (через шахту „Відродження”), що додається;

2.2. Маршрут АС 2 Нова шахтарська (вул. С. Бандери) – шахта „Лісова”, що додається.

  1. Встановити у 2022 році для громадян вартість проїзду до садово-городніх масивів в районі шахт „Відродження“ та „Лісова“ в сумі 10.00 грн.
  2.   Відшкодування перевізнику втрат доходів від перевезення громадян проводити відповідно до Порядку проведення розрахунків з компенсаційних виплат за проїзд  громадян на маршрутах спеціальних пасажирських перевезень до садово-городніх масивів в районі шахт „Відродження“ та „Лісова“, затвердженого рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 29.05.2014 року № 87, в межах коштів, виділених з міського бюджету.
  3.   Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисака М.І.       

       

                                      Міський голова                                                   Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ
 

Номер рішення 39
Дата прийняття рішення 2022-03-29
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№39.doc
Поширити: