ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

23.11.2021

                           м. Червоноград

                                    № 168   

 

 

 

 

 

 

 

 

Про  надання дозволу  на переведення житлових квартир            у нежитлові приміщення

 

 

 

 

 

 

               

 

Розглянувши заяву громадянки Курівчак Тетяни Петрівни,  власниці житлових квартир № 80 та № 81 на вулиці С.Бандери, 7 в місті Червонограді  про надання дозволу на переведення вищевказаних житлових квартир в нежитлові приміщення з метою їх реконструкції та об'єднанням з власним існуючим приміщенням  медичного кабінету  під медичний центр здоров'я та краси ,   керуючись Законом України  "Про місцеве  самоврядування  в Україні",  Порядком переведення житлових  приміщень (квартир) і житлових будинків (або їх частин)  в нежитлові  та навпаки в м. Червонограді, м. Соснівці та смт. Гірник, затвердженим рішенням Червоноградської міської ради від  26.12.2013 року   № 529, та  враховуючи висновок постійно діючої узгоджувальної комісії по плануванню і забудові населених пунктів, виконавчий комітет Червоноградської міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл громадянці Курівчак Тетяні Петрівні на переведення  власних житлових квартир № 80 ( загальною площею 43,4м2) та № 81( загальною площею 43,5м2) в  будинку № 7 на вулиці С.Бандери в місті Червонограді в нежитлові приміщення з метою їх реконструкції та об'єднанням з власним існуючим приміщенням медичного кабінету  під медичний центр здоров'я та краси.
  2. Доручити управлінню містобудування та архітектури Червоноградської міської ради ознайомити громадянку Курівчак Т.П. з Порядком переведення житлових приміщень (квартир) і житлових будинків ( або їх частин )  в нежитлові  та навпаки в м. Червонограді, м. Соснівці та смт. Гірник, затвердженим рішенням Червоноградської міської ради від  26.12.2013 р.  № 529.
  3. Довести до відома громадянки Курівчак Т.П., щодо недопущення розташування у житлових будинках об'єктів вказаних в підпункті "п" пункту 5.40 ДБН В 2.2-15 : 2019 "Житлові будинки. Основні положення" , а також, що у разі зміни функції приміщення необхідно розробляти проект щодо його відповідності до нового призначення, згідно з вимогами ДБН А 2.2-3:2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво".
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

 

 

 

Міський голова                    

 

        (підпис)

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Номер рішення 168
Дата прийняття рішення 2021-11-23
Чинність
Галузь
Приєднані файли:
№168.rtf
Поширити: