ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

 ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________

м. Червоноград

            _____

 

 

 

 

Про розгляд клопотання Товариства

з обмеженою відповідальністю фірма «Оріон»

 

 

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю фірма «Оріон» про продовження строку дії оренди земельної ділянки, враховуючи пропозицiї, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-VI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV «Про оренду землi» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 30.06.2022 № 1322 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Червоноградської міської ради», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Продовжити Товариству з обмеженою відповідальністю фірма «Оріон» на 1 (один) рік строк оренди земельної дiлянки площею 0,0113 га для обслуговування торгового павільйону, (код КВЦПЗД - 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в місті Червоноград на вулиці Героїв Майдану, 23 «а», встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 12% від її нормативної грошової оцінки,

кадастровий номер земельної ділянки – 4611800000:02:012:0014.

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю фірма «Оріон» укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди землі та забезпечити державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора прав на нерухоме майно.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю фірма «Оріон» в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю додаткової угоди про поновлення договору оренди землі в Головне управління ДПС у Львівській області (м. Червоноград, пл. Соборна, 3).
  3. Видатки за оформлення та державну реєстрацiю додатку до договору оренди землі та права оренди вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.
  4. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
№27 (26М8)5. Про розгляд клоп. ТзОВ Оріон оренда.docx
Поширити: