ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять п'ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________________

м. Червоноград

          №  ________

 

 

 

 

 

 

Про уповноваження управління містобудування та архітектури Червоноградської міської ради приймати рішення щодо переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок

 

 

       

 

Керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державниим будівельним нормам, у жилі будинки, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 321, Червоноградська міська рада, 

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Уповноважити управління містобудування та архітектури Червоноградської міської ради приймати рішення про переведення дачних чи садових будинків, що відповідають державниим будівельним нормам, у жилі будинки на території Червоноградської територіальної громади шляхом видачі наказів.
  2. Управлінню містобудування та архітектури Червоноградської міської ради та Центру надання адміністративних послуг у місті Червонограді згідно вимог Постанови розробити картку адміністративної послуги «Про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок» та включити в Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Червоноградської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та адміністративно - територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

 

Міський голова

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Перший заступник міського

голови з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                            Дмитро БАЛКО

 

 

Голова постійної комісії з питань 

містобудування, регулювання

земельних відносин та адміністративно-

територіального устрою                                                 Петро ПИЛИПЧУК

 

 

Заступник начальника

юридичного відділу                                                                     Тетяна ЛІНИНСЬКА

 

 

Начальник  управління

містобудування та архітектури                                    Юрій ФІГАР

 

Приєднані файли:
Поширити: