ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять п’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

                        м. Червоноград

                                    №________

 

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання

Соснівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7

 

Розглянувши клопотання Соснівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної дiлянки в м. Соснівка, враховуючи пропозиції, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», від 19.10.2022 № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл Соснівській загальноосвітній школі I-III ступенів № 7 на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0684 га, кадастровий номер 4611870400:02:003:0111, в місті Соснівка на вулиці Шептицького, 2 «б», згідно якого змінити вид її використання з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти» та змінити код КВЦПЗД з «03.15 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «03.02 – для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти».
  2. Соснівській загальноосвітній школі I-III ступенів № 7 подати розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                       Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
№18 (25М8)8. Про розгляд клопот Соснівської школи № 2.doc
Поширити: