ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

м. Червоноград

№ _____

 

 

 

Про розгляд клопотання

Долішнього Сергія Івановича

 

 

Розглянувши клопотання громадянина Долішнього Сергія Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", від 19.10.2022 № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Долішньому Сергію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Металіст-2», ділянки № 52 та № 53 згідно п.п.5 п.27 Перехідних положень Земельного кодексу України, а саме у зв’язку із відсутністю документів що підтверджують право користування даними земельними ділянками до набрання чинності Земельного кодексу України.
  2. 2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

 

Мiський голова                                                                      Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: