ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_____________

м. Червоноград

№ ________

 

 

 

Про внесення змiн в рішення

Червоноградської мiської ради та

Межирічанської сільської ради

 

Розглянувши клопотання громадян про внесення змiн у рішення Червоноградської міської ради та рішення Межирічанської сільської ради враховуючи пропозицiю подану постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Внести зміни в пункт 3. рішення Червоноградської міської ради № 975 від 09.12.2021 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Червонограді» виклавши його в наступній редакції:

«3. Затвердити громадянці Боднар Юлії Юріївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно якої передати їй у власність земельну ділянку площею 0,0530 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код КВЦПЗД - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в м. Червонограді на вул. Новодвірська, 7,

кадастровий номер земельної дiлянки – 4611800000:03:027:0075.».

  1. Внести зміни в пункт 1. рішення Межирічанської сільської ради № 1045 від 13.11.2020 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га в с. Межиріччя вул. Лісова, 42 та передачу земельної ділянки у власність гр. Війтів Марії Петрівні. » виклавши його в наступній редакції:

«1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянці Війтів Марії Петрівні, площею 0,2500 га в с. Межиріччя вул. Лісова, 42, кадастровий номер земельної ділянки 4624883500:12:009:0043.»

  1. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

 

Мiський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: