ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять четверта сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

       ___________

м. Червоноград

№ _____

 

       

 

 

Про розгляд клопотання громадянина

Соколовського Станіслава Андрійовича

                  

Розглянувши клопотання громадянина Соколовського Станіслава Андрійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в с. Поздимир, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та від 19.10.2022  № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл громадянину Соколовському Станіславу Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2800 га для будівництва та обслуговування цеху по виготовленню будівельних матеріалів з можливістю їх реалізації (код КВЦПЗД 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) з метою надання в оренду  в селі Поздимир на вул. Б. Хмельницького, 35 «д-С».
  2. Громадянину Соколовському Станіславу Андрійовичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в Національній кадастровій системі. Розроблений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. 3. Контроль за виконанням  рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно - територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

Мiський голова                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
№ 29 (24М19)19. Про розгляд клопотання Соколовського.docx
Поширити: