ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Двадцять третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________

м. Червоноград

№ ______

 

 

 

 

 

 

Про  затвердження містобудівної документації  «Детальний план території з метою розташування індустріального парку в присілку Дженджерівка у селі Сілець Червоноградської міської територіальної громади Львівської області»

 

 

       

 

                  Розглянувши графічні та текстові матеріали проєкту містобудівної документації «Детальний план території з метою розташування індустріального парку в присілку Дженджерівка у селі Сілець Червоноградської міської  територіальної громади Червоноградського району Львівської області» ( в т.ч.  Звіт про його стратегічну екологічну оцінку та розділ «Землеустрій та землекористування»), розроблені з метою визначення та формування інвестиційно-привабливих ділянок під виробничі та промислові об’єкт , керуючись  Законами України "Про місцеве самоврядування в  Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності",  "Про основи містобудування", "Про стратегічну екологічну оцінку", враховуючи висновок постійно діючої узгоджувальної комісії по плануванню і забудові населених пунктів при виконавчому комітеті Червоноградської міської ради,  Червоноградська міська рада

           ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території з метою розташування індустріального парку в присілку Дженджерівка у селі Сілець  Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області» (в т.ч. Звіт про його стратегічну екологічну оцінку та розділ «Землеустрій та землекористування»), що додається.
  2. Управлінню містобудування та архітектури Червоноградської міської ради забезпечити загальну доступність матеріалів містобудівної документації .
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення .
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань  мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адміністративно - територiального устрою ( Пилипчук П.П. ) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

Міський голова                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

                                       

 

Перший заступник міського

голови з питань діяльності

виконавчих органів ради                                           Дмитро БАЛКО

 

Голова постійної комісії з питань 

містобудування, регулювання

земельних відносин та адміністративно-

територіального устрою                                              Петро ПИЛИПЧУК

 

 

Заступник начальника

юридичного відділу                                                    Тетяна ЛІНИНСЬКА

 

 

Начальник  управління

містобудування та архітектури                                   Юрій ФІГАР

 

 

Приєднані файли:
(23М4)Ріш Затв ДПТ індустріал.Дженджерівка Сілець.docx
Поширити: