ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________________

м. Червоноград

          №  ________

 

 

 

 

 

 

Про внесення змін до рішення Острівської сільської ради від 21 березня 2017 року №278 «Про взяття на облік гідротехнічних споруд, які знаходяться на території Острівської сільської ради»

 

 

       

 

 

Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи дані технічного паспорта від 15 березня 2023 року, лист від 24 квітня 2023 р. №81.07.vn-115/23, Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до пункту 1 рішення Острівської сільської ради від 21 березня 2017 року №278 «Про взяття на облік гідротехнічних споруд, які знаходяться на території Острівської сільської ради» виклавши його у наступній редакції:

«1. Взяти на облік гідротехнічні споруди на водних об’єктах (ставках):

В межах населеного пункту:

-  водоскидну споруду: металева труба d=40 см з затвором шандорного типу в с.Борятин Червоноградського району Львівської області;

-  водоскидну споруду: металева труба d=80 см з затвором шандорного типу в с.Борятин Червоноградського району Львівської області.»

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.).

 

 

Міський голова                                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ                                                                                                                     

 

 

Приєднані файли:
№45(27К15)проєкт рішення гідротехнічні споруди (1).docx
Поширити: