ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_____________

м. Червоноград

______

 

 

 

 

 

 

 

Про надання дозволу на розроблення проектів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

з метою зміни їх цільового призначення

для продажу прав оренди на земельному аукціоні

 

Розглянувши графічні та текстові матеріали проектів містобудівних документацій: «Детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування виробничих та складських будівель за адресою: Львівська область, Червоноградський район, Червоноградська міська територіальна громада, с. Сілець присілок Солтиси» та «Детальний план території в урочищі “Грушів” за межами населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району, Львівської області», з метою продажу прав оренди земельних ділянок на земельному аукціоні і створення умов для ефективного використання земель, поповнення міського бюджету, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності до придбання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, формування відкритого та прозорого ринку землі, враховуючи пропозиції, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-VI, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-VI «Про Державний земельний кадастр» та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

  1. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 0,8049 га, кадастровий номер 4624886600:02:000:0039, на території Червоноградської міської ради (за межами населеного пункту с. Сілець), змінивши вид використання з «для обслуговування виробничих будівель та споруд ВП «Шахта «Візейська» на «для будівництва та обслуговування будівель та споруд виробничо-комерційного призначення» і змінивши код з «КВЦПЗД – 11.01 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» з метою включення її до перелiку земельних ділянок для продажу права оренди земельної ділянки на електронних земельних торгах у формi аукцiону.
  2. Врахувати при розробленні проекту землеустрою проектні пропозиції детального плану території, щодо встановлення земельного сервітуту (з кодом 07.02 - право проїзду на транспортному засобу по наявному шляху) до земельної ділянки з кадастровим номером 4624886600:02:000:0038.
  3. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 13,4902 га, кадастровий номер 4624886600:03:000:0827, на території Червоноградської міської ради (за межами населеного пункту с. Сілець), змінивши вид використання з «землі запасу» на «для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей» і змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)» на код «КВЦПЗД – 10.08 – для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей» з метою включення її до перелiку земельних ділянок для продажу права оренди земельної ділянки на електронних земельних торгах у формi аукцiону.
  4. Замовником на розроблення цих проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення визначити виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради.
  5. Фiнансування видаткiв на розроблення землевпорядних документацiй здiйснити за рахунок коштiв мiського бюджету.
  6. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради, розробнику документацій із землеустрою подати розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення на затвердження Червоноградській міській раді.
  7. Контроль за виконанням цього рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
№29(27М13)13.(лоти)ШАХТА ВІЗЕЙСЬКА зміна Ц.П. Грушів.docx
Поширити: