ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять сьома сесія восьмого скликання

                                       Р І Ш Е Н Н Я                                      

 

 

 

______________

м. Червоноград

№_______

 

 

 

 

 

 

Про безоплатну передачу об’єкта благоустрою міський парк м.Соснівка Червоноградської міської  територіальної громади  з балансу комунального підприємства «Соснівкажитлокомунсервіс»  на баланс комунального підприємства «Комунальник»

 

 

       

 

 

         Керуючись ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  звернення комунального підприємства «Соснівкажитлокомунсервіс» від 10 квітня  2023 року  №01-03/10 та комунального підприємства «Комунальник»  від 20 квітня  2023 року №01.Д/1.3/224, Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Безоплатно передати з балансу комунального підприємства «Соснівка-житлокомунсервіс» на баланс комунального підприємства  «Комунальник», як внесок  до статутного фонду    об'єкт  благоустрою міський парк м.Соснівка Червоноградської міської  територіальної громади та  технічний паспорт на  об'єкт.

 

  1. Комунальному підприємству «Соснівкажитлокомунсервіс» списання з балансу та комунальному підприємству «Комунальник» безоплатне прийняття на баланс об’єкта благоустрою, провести згідно з чинним законодавством України.

 

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постiйної депутатської комiсiї з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизації (Василишин П.С.) та першого  заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради   Балка Д.І.

 

 

       Міський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Приєднані файли:
Поширити: