ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 Двадцять сьома сесія восьмого скликання

                                    Р І Ш Е Н Н Я                                       

______________

м. Червоноград                       

                          

                     №_____

 

 

 

 

           

 

 

 

Про безоплатну передачу майна 

 

 

 

 

    Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», ст. 327 Цивільного кодексу України,  розглянувши клопотання  релігійної організації «Релігійна громада Української Греко-Католицької церкви парафії святого Миколая у с.Борятин Червоноградського району Львівської області» від 30.03.23р.,   Червоноградська  мiська  рада

 

ВИРIШИЛА:

  1. Передати з  балансу виконавчого комітету Червоноградської міської ради безоплатно у власність об’єкт нерухомого майна  (житловий будинок з господарськими будівлями і спорудами у селі Борятин Сокальського району Львівської області, що знаходиться за адресою: село Борятин, вулиця Миру,43, площею 72 кв. м., балансовою вартістю 16478 грн., та сумою нарахованого зносу   16478 грн.  релігійній організації  «Релігійна громада Української Греко-Католицької церкви парафії святого Миколая у с.Борятин Червоноградського району Львівської області».
  2. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради списання з балансу і релігійній організації «Релігійна громада Української Греко-Католицької церкви парафії святого Миколая у с. Борятин Червоноградського району Львівської області» прийняття у власність  майна провести згідно з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисака М.І.

 

 

Міський голова                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
№15 (27К8) РІШЕННЯ наквітень проект(Борятин).rtf
Поширити: