ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________

м. Червоноград

                         № ______

 

Про продаж у власність

земельної ділянки громадянці

Пуздерко Ганні Петрівні

 

Розглянувши клопотання громадянки Пуздерко Ганни Петрівни про продаж земельної ділянки, враховуючи пропозиції, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-VI «Про Державний земельний кадастр» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», рецензією № 0803-23/02 рц від 08.03.2023 на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Продати у власність громадянці Пуздерко Ганні Петрівні земельну ділянку площею 0,0970 га, для обслуговування торгового павільйону (КВЦПЗД – 03.07 – для будівництва і обслуговування будівель торгівлі) в смт. Гірник на вул. Шахтарській, 1, за ціною 202069 грн. 00 коп. (двісті дві тисячі шістдесят дев’ять грн., 00 коп.) без врахування ПДВ. Зарахувати до ціни продажу земельної ділянки сплачений авансовий внесок у сумі 89668,52 грн. (вісімдесят дев’ять тисяч шістсот шістдесят вісім грн., п’ятдесят дві коп.),

кадастровий номер земельної ділянки – 4611845300:02:003:0006.

  1. Громадянці Пуздерко Ганні Петрівні забезпечити припинення права оренди земельної ділянки, оформлення, укладення, нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення та державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  2. Уповноважити Червоноградського міського голову або іншу довірену особу на підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки з покупцем, згідно цього рішення.
  3. Витрати на укладення та нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки віднести за рахунок покупця земельної ділянки.
  4. Громадянці Пуздерко Ганні Петрівні забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж в охоронних зонах, згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод для їх ремонту, обслуговування, дотримуватися правил використання земель при будівництві нових інженерних мереж.
  5. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

  Мiський голова                                                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Приєднані файли:
№76 (26М57)54. Продаж Пуздерко Гірник.doc
Поширити: