ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

  ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________                                  м. Червоноград

№ _____

 

Про надання дозволів на розроблення проектів

землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок

в місті Червонограді

 

З метою продажу створення умов для ефективного використання земель, поповнення міського бюджету, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності до придбання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, формування відкритого та прозорого ринку землі, враховуючи пропозицiї, подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1330 га, для влаштування автостоянки тимчасового зберігання транспортних засобів, (код КВЦПЗД – 12.11 – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу), в місті Червоноград на вулиці Сокальська в районі автостанції, за рахунок земель запасу Червоноградської міської ради.
  2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6030 га, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (код КВЦПЗД – 02.10 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури), в місті Червоноград на вулиці Захисників України, 3, за рахунок земель запасу Червоноградської міської ради.
  3. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6030 га, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (код КВЦПЗД – 02.10 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури), в місті Червоноград на вулиці Захисників України, 5, за рахунок земель запасу Червоноградської міської ради.

 

  1. Замовником землевпорядних документацій на земельні ділянки, вказані в цьому рішенні, визначити виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
  2. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно цього рішення, здійснити за кошти міського бюджету.
  3. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради та розробникам документацій із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в Національній кадастровій системі. Розроблені проекти землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  4. 7. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

  

Мiський голова                                                                    Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
№74 (26М55)52. (ЛОТИ) Надання дозволів Сокальська і 2 на дамбі.docx
Поширити: