ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАД

   ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

м. Червоноград

 

      ____________

 

№ ____

Про розгляд клопотання Сокальського

дочірнього лісогосподарського підприємства

ЛГП «Галсільліс»

 

Розглянувши клопотання Сокальського дочірнього лісогосподарського підриємства ЛГП «Галсільліс» про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування, на виконання п. 5 доручення голови Львівської обласної військової адміністрації від 02.11.2022 № 47/0/6-22ВА, відповідно до Указу Президента України від 29 вересня 2022 року № 675 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 вересня 2022 року «Про охорону, захист, використання та відтворення лісів України в особливий період», враховуючи пропозицiї, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-VI «Про Державний земельний кадастр» та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл Сокальському дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,3236 га, з метою зміни її цільового призначення, розташованої на території Червоноградської міської ради (за межами населеного пункту с. Сілець), змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)» на код «КВЦПЗД - 09.01 – для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг» з подальшою передачею її в постійне користування.

 кадастровий номер земельної ділянки 4624886600:04:000:0826.

  1. Надати дозвіл Сокальському дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 9,8526 га, з метою зміни її цільового призначення, розташованої на території Червоноградської міської територіальної ради (за межами населеного пункту с. Сілець), змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)» на код «КВЦПЗД 09.01 – для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг» з подальшою передачею її в постійне користування.

 кадастровий номер земельної ділянки 4624886600:04:000:0824.

  1. Надати дозвіл Сокальському дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 11,4841 га, з метою зміни її цільового призначення, розташованої на території Червоноградської міської територіальної ради (за межами населеного пункту с. Сілець), змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)» на код «КВЦПЗД 09.01 – для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг» з подальшою передачею її в постійне користування.

 кадастровий номер земельної ділянки 4624886600:07:000:0819.

  1. Надати дозвіл Сокальському дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 13,7818 га, з метою зміни її цільового призначення, розташованої на території Червоноградської міської ради (за межами населеного пункту с. Сілець), змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)» на код «КВЦПЗД 09.01 – для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг» з подальшою передачею її в постійне користування

 кадастровий номер земельної ділянки 4624886600:07:000:0820.

  1. Надати дозвіл Сокальському дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 4,0 га, для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, (код «КВЦПЗД 09.01 – для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг) розташованої на території Червоноградської міської ради (за межами населеного пункту с. Сілець), з подальшою передачею її в постійне користування.
  2. Сокальському дочірньому лісогосподарському підприємству ЛГП «Галсільліс» та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в Національній кадастровій системі. Розроблений проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно - територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Приєднані файли:
№72 (26М53)50.СОКАЛЬСЬКИЙ Галсілліс.docx
Поширити: