ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

                                   ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

___________

м. Червоноград

            ______

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання Товариства з обмеженою

відповідальністю «Тетра- Агро»

 

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю                      «Тетра- Агро» про продаж у власнiсть земельної дiлянки, враховуючи пропозиції, подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України та Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97 ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Доручити виконавчому комiтету Червоноградської мiської ради:

1.1. Забезпечити проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки несiльськогосподарського призначення площею 1,9453 га, кадастровий номер 4611800000:06:002:0060, наданої в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Тетра-Агро» для обслуговування виробничої бази та під’їздних колій (КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) в м. Червоноград на вул. Львівській, 71.

Встановити розмір авансового платежу в сумі 731494,45 грн. (сімсот тридцять одна тисяча чотириста дев’яносто чотири гривні, 45 коп.), що становить 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.2. Укласти з покупцем земельної ділянки договір про сплату авансового внеску за земельну ділянку в рахунок оплати ціни земельної ділянки, згідно цього рішення.

  1. Уповноважити Червоноградського мiського голову або іншу довірену особу на пiдписання договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати цiни земельної дiлянки та договору про проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки, згiдно цього рiшення.
  2. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно - територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: