ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

                                   ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_______________

м. Червоноград

 

                    № _______

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянина

Лінинського Володимира Йосиповича

 

 

Розглянувши клопотання громадянина Лінинського Володимира Йосиповича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, враховуючи пропозицiю, подану постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України від 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрій», від 19.10.2022 № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель», від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», Червоноградська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Лінинському Володимиру Йосиповичу в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (код КВЦПЗД - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)) в селі Острів на вулиці Надрічна, 46, згідно п. 8, ст. 186 Земельного кодексу України, (відсутністю реєстрації цієї земельної ділянки в Державному земельному кадастрі).
  2. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно - територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Міський голова                                                          Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
№44 (26М25)22.Відмова в затверженні тех.д.Лінинський.doc
Поширити: