ЧЕРВОНОГРАДСЬА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я   

______________

м. Червоноград                       

                          

                     №____

 

 

 

 

Про затвердження передавального акту  Сілецької сільської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Керуючись Законами України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Про внесення змiн до деяких законiв України щодо впорядкування окремих питань органiзацiї та дiяльностi органiв мiсцевого самоврядування i районних державних адмiнiстрацiй», статтями 104, 105, 106, 107 Цивiльного кодексу України, Червоноградська  мiська  рада

 

 ВИРIШИЛА:

  1. Затвердити передавальний акт Сілецької сільської ради Львівської області (ЄДРПОУ 04370872), місцезнаходження присілок Солтиси, 757, с.Сілець, Сокальський район, Львівська область), яка реорганізовується шляхом приєднання до Червоноградської міської ради (ЄДРПОУ 26269722), місцезнаходження: м.Червоноград, пр.Шевченка, 19, що додається.

  2.   Прийняти в комунальну власність Червоноградської міської ради усе комунальне  майно Сілецької сільської ради згідно з додатками 1-7 з врахуванням майна, переданого відділу культури Червоноградської міської ради відповідно до актів приймання-передачі, затверджених рішеннями сесії Червоноградської міської ради від 29.12.2020 № 82, № 83 та комунальному підприємству «Комунальник» відповідно до актів приймання-передачі, затверджених рішеннями сесій Червоноградської міської ради від 29.12.2020 № 93, №94, від 26.01.2021 №126, №127.

  3.    Контроль за виконанням цього рiшення покласти на постiйну комiсiю, з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.) та заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Коваля В.С.

 

 

Міський голова                                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ  

Приєднані файли:
Поширити: