Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в м. Червонограді для рекреаційних і спортивних цілей

19.03.2021
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
Львівської області
сьома сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
     
_____________ м.Червоноград № _______
     
 
Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки в м. Червонограді для рекреаційних і спортивних цілей
 
   

З метою розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки та забезпечення ведення Державного земельного кадастру на територiї міста Червонограда, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 №280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада
 
ВИРIШИЛА:
 
1. Надати дозвiл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,     га для рекреаційних і спортивних цілей, (код КВЦПЗ – 07.01 - код КВЦПЗ – 07.01 – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення), в м. Червонограді на вул. Івасюка, біля земельної ділянки з кадастровим номером 4611800000:02:010:0006, з метою формування земельної ділянки як об’єкта цивільних прав.
2. Замовником на розроблення даного проекту землеустрою визначити виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради.
3. Фiнансування видаткiв на розроблення даного проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки здiйснити за рахунок коштiв мiського бюджету.
4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.
 
 
Мiський голова                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ


 

 

 
 
Поширити: