ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

девята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

___________

м. Червоноград

№  ______

 

 

 

Про розгляд заяв громадян

Ситника Назара-Петра Володимировича

та Коваля Романа Ігоровича

в м. Червонограді

 

 

Розглянувши заяву громадян Ситника Назара-Петра Володимировича та громадянину Ковалю Роману Ігоровичу, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин, при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України від 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрій", від 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 898-р «Питання забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками», Червоноградська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  

  1. Скасувати, у зв’язку із добровільною відмовою громадянина Ситника Назара-Петра Володимировича, № з/п 31 в Переліку громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів в місті Червонограді, затвердженого рішенням Червоноградської міської ради від 10.12.2020 р. № 36 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок».
  2. Надати громадянину Ковалю Роману Ігоровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030га для будівництва індивідуального гаража (код КВЦПЗ – 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів) в м. Червонограді, на вул. Промисловій, 1, гараж № 184.
  3. Громадянину Ковалю Роману Ігоровичу та розробникам документацій із землеустрою забезпечити державну реєстрацію цієї земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Міський голова                                                                      Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: