ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

девята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

____________   

м.Червоноград

№________

       

 

Про розгляд заяви

громадянина Баса Ярослава Івановича

 

Розглянувши заяву громадянина Баса Ярослава Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", від 10.07.2018 №2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл громадянину Басу Ярославу Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), земельну ділянку орієнтовною площею 2,1900 в умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на території Червоноградської міської територіальної громади, за межами с. Добрячин.
  2. Громадянину та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою ( Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

Мiський голова                                                                                           Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
Поширити: