ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

девята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_________

м. Червоноград

                       № ____

 

 

 

 

 

 

 

Про надання в оренду земельної

ділянки в смт. Гірник

 

Розглянувши заяву громадянина Ткачика Віталія Степановича про надання в оренду земельної  ділянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-УI, Податковим Кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-УI, Законом України вiд 02.10.2003 № 1211–IV "Про внесення змiн до Закону України "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянину Ткачику Віталію Степановичу на 7 (сім) років в оренду земельну ділянку площею 0,9747 га для обслуговування тепличного комплексу з адмінкорпусом ( код КВЦПЗ - 01.13 - для іншого сільськогосподарського призначення), в смт. Гірник на вул. Кобилянської, 10, встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 3 % від її нормативної грошової оцінки.

Кадастровий номер земельної ділянки – 4611845300:01:001:0063.

  1. Громадянину Ткачику Віталію Степановичу виготовити новий кадастровий плани земельної ділянки, виготовити, укласти та забезпечити реєстрацiю Договору оренди землі та до 01.09.2021 провести державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Громадянину Ткачику Віталію Степановичу в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю Договору оренди землі в державну податкову iнспекцiю у місті Червонограді.
  3. Видатки за виготовлення кадастрового плану земельної ділянки, пiдготовку обмiнного файлу XML, оформлення та державну реєстрацiю Договору оренди землі та права оренди вiднести за рахунок орендарів земельних дiлянок.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: