ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дев’ята сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я 

______________

м. Червоноград                       

                          

                     №____

 

 

 

 

Про передачу майна з комунальної власності Червоноградської міської ради Українській греко-католицькій церкві святого отця Миколая Мирлікійського та ГО СК «Сілець-Легенда»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Керуючись Законами України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Про внесення змiн до деяких законiв України щодо впорядкування окремих питань органiзацiї та дiяльностi органiв мiсцевого самоврядування i районних державних адмiнiстрацiй», статтею 327 Цивiльного кодексу України та з врахуванням клопотань від 09.06.2021 та від 10.06.2021, Червоноградська  мiська рада 

 

 ВИРIШИЛА:

  1. Передати з комунальної власності Червоноградської міської ради у постійне користування на безповоротній основі об'єкт нерухомого майна (житловий будинок з господарськими будівлями і спорудами у селі Борятин Сокальського району Львівської області по вулиці Миру, 43, площею 72 кв. м, первісною вартістю 16478 грн та зносом на суму 16478 грн) Українській греко-католицькій церкві святого отця Миколая Мирлікійського (вул. Миру, 44, село Борятин, Червоноградський район, Львiвська область).

  2. Передати у постійне користування на безповоротній основі об'єкти рухомого майна (спортивну форму та інвентар) Громадському об’єднанню спортивному клубу «Сілець-Легенда» (хутір Тетеревець, 106, село Сілець, Сокальський район, Львiвська область, код ЄДРПОУ 34105569) загальною вартістю 16500 грн згiдно з Додатком.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваля В.С.

 

 

Міський голова                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
Поширити: