ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Дев’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

__________       

м.Червоноград

№________

     
     

Про   розроблення  детального

плану території на присілку

Заболотня в селі Сілець Червоноградської територіальної громади Червоноградського району Львівської області

 

 

 

 

 

 

 

            Враховуючи необхідність впорядкування та збільшення території сільського кладовища в с. Сілець, керуючись  Законами України "Про місцеве самоврядування в  Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності»,  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 року № 290  "Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації", беручи до уваги проектні рішення генерального плану с. Сілець, затвердженого рішенням Сілецької сільської ради № 398 від 26.10.2017 року, враховуючи висновок   постійно  діючої узгоджувальної комісії по плануванню і забудові населених пунктів , Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1.       Розробити  детальний план території з метою впорядкування, розширення та визначення параметрів  території кладовища на присілку Заболотня в сел. Сілець  Червоноградської територіальної громади Червоноградського району Львівської області.

  2. Замовником розроблення детального плану території визначити виконавчий комітет Червоноградської міської ради.

  3. Фінансування видатків на розроблення детального плану території здійснити  за  рахунок коштів  міського бюджету.

  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань  мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адміністративно - територiального устрою ( Пилипчук П.П. ) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

Приєднані файли:
Поширити: