ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять друга сесія восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я

 

 

 

  _________________

м. Червоноград

 № ____

 

 

 

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою громадянина

Зойне Миколи Пантелеймоновича

 

 

Розглянувши клопотання громадянина  Зойне Миколи Пантелеймоновича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 р. № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi" Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку площею 0,0547 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗД -02.01) в місті Соснівка на вулиці Шахтарська, 19/2, кадастровий номер земельної ділянки - 4611870400:03:003:0072.

Земельна ділянка площею 0,0547 га в місті Соснівка на вулиці Шахтарська, 19/2 була передана у власність громадянину Зойне Миколі Пантелеймоновичу рішенням виконавчого комітету Соснівської міської ради від 28.05.1997р № 104 «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам міста».

  1. 2. Громадянину Зойне Миколі Пантелеймоновичу забезпечити проведення державної реєстрацiї прав власностi на земельну дiлянку згiдно даного рiшення у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

         Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
1. Соснівка Затвердж тех док Зойне.docx
Поширити: