ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять друга сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

___________

                     м. Червоноград

                    № _______

 

Про  встановлення  пільг з плати за

навчання в музичних школах та школі

естетичного виховання дітям,  батьки яких   призвані на військову службу згідно

Указу Президента України від 24 лютого 2022 року

№ 69/2022 «Про загальну мобілізацію»

 

    Керуючись ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  ч.2 ст. 26 Закону України   “Про позашкільну освіту”,  враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою посилення соціального захисту дітей, батьки яких призвані на військову службу в період дії воєнного стану, Червоноградська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Встановити пільги з плати за навчання в Червоноградській  школі мистецтв, Соснівській дитячій музичній школі та Гірницькій дитячій музичній школі дітям,  батьки яких призвані на військову службу згідно Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію»  
  2. Право на безоплатне навчання дітей в Червоноградській  школі мистецтв, Соснівській дитячій музичній школі та Гірницькій дитячій музичній школі, батьки яких призвані на військову службу згідно Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію», надавати на підставі заяви одного з батьків або іншого законного представника дитини, копії свідоцтва про народження дитини і підтверджуючого документу територіального центру комплектування та соціальної підтримки  або військової  частини.
  3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйно діючі комiсiї мiської ради з питань бюджету (Остапюк П.П.), з питань охорони здоров’я, працi та соцiальної полiтики, освiти, культури, духовного вiдродження, сiм’ї, молодi та спорту (Кудрик І.І.), заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Земницьку Н.М.

 

 

 

 

Мiський голова                                                                           Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Приєднані файли:
№5 (22ГБ1)2022 Рішення пільги (мобілізов).doc
Поширити: