ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять друга сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

                       м. Червоноград

_____

 

 

 

 

Про розгляд клопотання Головного управління

національної поліції у Львівській області

 

Розглянувши клопотання Головного управління національної поліції у Львівській області про надання в постійне користування земельної ділянки, враховуючи пропозицiї, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1.Надати Головному управлінню національної поліції у Львівській області в постійне користування земельну ділянку площею 0,0400 га, кадастровий номер 4611800000:02:008:0048, в місті Червонограді на вул. Шухевича, 1 «в», з умовою зміни цільового призначення.

  1. Надати дозвіл Головному управлінню національної поліції у Львівській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 0,0400 га, кадастровий номер 4611800000:02:008:0048, в місті Червонограді на вул. Шухевича, 1 «в», змінивши вид використання з «для розширення орендованої земельної ділянки з метою будівництва на ній кафе-бару магазину та офісних приміщень» на «під встановлення стаціонарної тимчасової споруди» та змінивши код КВЦПЗД з «03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на код КВЦПЗД «03.01 – для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування».
  2. Головному управлінню національної поліції у Львівській області подати розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                               Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
№28 (22М10).docx
Поширити: