ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять друга сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

_____________

                        м. Червоноград

№ ______

 

 

 

Про розгляд клопотання ПП «Золотва»

 

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Золотва» про внесення змін в рішення Червоноградської міської ради, враховуючи пропозицiї, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, у відповідності до ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), керуючись Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законами України «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про мiсцеве самоврядування в Українi», з метою раціонального використання земель за цільовим призначенням, вжиттям заходів по боротьбі із забур’яненістю та залученням коштів до місцевого бюджету за їх використання, Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Внести зміни в рішення Червоноградської міської ради № 1451 від 29.09.2022 ˮПро виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення земельних часток (паїв) ПП «Золотва»ˮ, а саме п. 2 викласти в наступній редакції:

«2. Надати приватному підприємству «Золотва» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації невитребуваних земельних часток (паїв) на території Червоноградської міської територіальної громади, за межами населеного пункту села Сілець, що розташовані в масивах полів №№ 33, 67, орієнтовною площею 12,0 га, код КВЦПЗД 01.01-для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.».

  1. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питнь мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                               Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли:
№26 (22М8).doc
Поширити: