ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять друга сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

м. Червоноград

_______

 

 

 

 

Про розгляд клопотання Приватного

підприємства фірми «ПЕА»

Розглянувши клопотання Приватного підприємства фірми «ПЕА» про продовження строку дії оренди земельної ділянки, враховуючи пропозицiї, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Продовжити Приватному підприємству фірма «ПЕА» на 3 (три) роки строк оренди земельної дiлянки площею 0,4722 га для обслуговування платної автостоянки, (код КВЦПЗД - 12.11 - для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу), в м. Червоноград на вул. Героїв Майдану, 6 «а», встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 12% від її нормативної грошової оцінки,

кадастровий номер земельної ділянки – 4611800000:03:004:0009.

  1. Приватному підприємству фірма «ПЕА», укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди землі та забезпечити державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора прав на нерухоме майно.
  2. Приватному підприємству фірма «ПЕА» в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю додаткової угоди про поновлення договору оренди землі в державну податкову службу в місті Червонограді.
  3. Видатки за оформлення та державну реєстрацiю додатку до договору оренди землі та права оренди вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                                               Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
№23 (22М5).docx
Поширити: