ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

Двадцять друга сесiя восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я

 

 

 

_____________

                        м.Червоноград

№_____

 

 

 

 

 

 

 

Про втрату чинності рішення                від 20.08.2020 № 1756 «Про затвердження Положення про  порядок приватизації (відчуження) комунального майна територіальної громади м. Червонограда»

 

 

 

 

       

 

 

Керуючись статтями 26, 30 Закону України „Про мiсцеве самоврядування в Українi”,  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», враховуючи рішення Червоноградської міської ради від 24.03.2022 №1221 «Про затвердження Програми приватизацiї об’єктiв комунальної власностi Червоноградської територіальної громади на 2022 рiк та делегування повноважень Регiональному вiддiленню ФДМ України по Львiвськiй, Закарпатській та Волинській областях»,  Червоноградська мiська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення Червоноградської міської ради від 20.08.2020 № 1756 «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна територіальної громади м. Червонограда».

 

 

  1. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (В.В. Гаманюк) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисака М.І.

.

 

Мiський голова                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Приєднані файли:
Втрата чинності РІШЕННЯ Приватизац. Положення 22К3.doc
Поширити: