ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

__________

м. Червоноград

                         №____

 

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання

Товариства з обмеженою відповідальністю

«ЄВРО-ЕНЕРГО-АЛЬЯНС»

 

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-ЕНЕРГО-АЛЬЯНС» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи пропозиції, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-ЕНЕРГО-АЛЬЯНС» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6052 га, для обслуговування нежитлових будівель (зерносклад та критий тік), (код КВЦПЗД - 01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення), в Червоноградському районі в с. Волсвин на вул. Шептицького, 66а.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-ЕНЕРГО-АЛЬЯНС» та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

Мiський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Поширити: